Відгуки про компанію 3d-Dekor
- Ірина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Придбала каністру. Сплатила онлайн, зняло додаткво комісію про яку не було попередження. Через день прийшло повідомлення про повернення грошей протягом 3-х днів. Комісію, звісно не повернуть. Залишилась і без каністри, і без грошей.
- Коментар продавця
Нажаль товар закінчився на складі, тому ми відмінили замовлення. З приводу комісії звертайтесь в техпідтримку прому, бо ми з вас кошти не списували.
- Коментар продавця
- Павло Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
дозамовляв плитку-самоклейку, мабуть, отримав плитку з іншої партії (колір трохи відрізнявся) - все вирішили, замінили плитку - прислали потрібного відтінку
- Коментар продавця
дякуємо за відгук😊
- Коментар продавця
- Цар О.
- Євгеній В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Павло Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юра Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія Д.
Швидко відправили,гарне обслуговування,поклеїли на стіні дуже гарно виглядає,рекомендую!
- Коментар продавця
Дякуємо Вам🥰
- Коментар продавця
- Юлія П.
замовляла після обіду, відправили в той же день, панелі гарні вже за декорувала двері все супер
- Коментар продавця
😘дякуємо за відгук.
- Коментар продавця
- Оксана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua

